Menu
Sepet

Organik Okyanus Sabunu

Yeni
Organik Okyanus Sabunu
200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
34,93 TL
Vergiler Hariç: 29,60 TL

Okyanus (Mavi) Sabunu

Cildimiz doğası itibariyle rüzgar, toz, güneş ışığı gibi dış etkenlerle sürekli etkileşim halinde bulunduğundan dolayı çoğu zaman tahriş olma durumuyla karşılaşabiliyor. Bu sebepten dolayı, cildimizin temizliği ve bakımı büyük önem arz ediyor.

Mavi sabun olarak da bilinen Okyanus Sabun kadınlar arasında cilt güzelliği açısından en çok kullanılan sabunların başında geliyor. Siyah noktanın bir numaralı düşmanı olan Okyanus Sabunu içerdiği okyanus suyuyla da cilde hoş bir koku bırakmaktadır.

 

Üretim Aşaması ve İçerik

Sabunlarımız soğuk proses üretim metoduyla üretilmekte olup kimyasal içermemektedir. El yapımı olan sabunlarımız, %0 alkaliyle birlikte parabensiz, silikonsuz, renklendiricisiz, esanssız ve ağır metal içermeyen maddeler içermektedir. Tüm bu oluşumların ürünlerimizin %100 doğal olduğunun birer kanıtıdır.

 

Okyanus Sabunu Faydaları

·        İçinde bulunan Alfa hidroksi asitler sayesinde cilde zarar vermeyen ve aşındırmayan bir peeling etkisi ortaya çıkarıyor.

·        İçerdiği Palmiye Yağı sebebiyle cildin hücreyi yenilemesini ve yaşlanma karşıtı etkiler sağlıyor.

·        Yüzdeki çillere iyi gelmektedir.

·        Siyah nokta ve cilt gözeneklerini açarak cildin rahat nefes almasını sağlar.

·        pH dengesini sağlamaya yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılır. Yüzümüzü suyla yıkadıktan sonra Okyanus Sabunuyla yüzümüzü köpüklendiririz fakat en fazla 2 dakika masaj yaptıktan sonra köpük kalmayacak şekilde iyice durulamalıyız. Sabunu güneş ışığı ve nemden uzak tutmalıyız.

 

Sertifikalar

Ürünlerimiz ISO9001:2015 üretim sertifikasına sahip olup Türkiye’nin uluslar arası geçerliliği olan GMP sertifikasına sahiptir.

 

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ürünlerimiz kullanım esnasında hastalığın ilerlemesi amacıyla katkı sağlamaktadır. Kesinlikle ilaç amaçlı kullanılmaz. Yukarıda yazılanlar tavsiye amacıyla yazılmış olup bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınızın tedavisi için doktor tavsiyesinde kullanılması önerilir.